Desintec® CyroEx

Preparat przeciw larwom much


Desintec® CyroEx to produkt przeznaczony do zwalczania larw much w pomieszczeniach gospodarskich takich jak obory, stajnie czy chlewnie. Eliminacja owadów zachodzi stopniowo i staje się widoczna po dwóch tygodniach po zastosowaniu preparatu. Desintec® CyroEx należy stosować na oborniku, w kanałach i korytarzach gnojowych lub

w obejściach budynków hodowlanych. Środek można stosować w pobliżu zwierząt, jednak tylko w miejscach, w których nie będzie bezpośredniego kontaktu zwierzęcia z preparatem. Desintec® CyroEx powinno się rozprowadzić poprzez spryskiwanie lub polewanie w miejscach gdzie znajduje się obornik, w pobliżu karminków i poideł, na całą powierzchnię ściółki. Po trzech dniach usunąć obornik z martwymi larwami much i ponownie zastosować produkt. Proces powtarzać do momentu, kiedy nie zauważalne będą larwy much w oborniku i spadnie populacja much w pomieszczeniach.

Stosowany wraz z produktem na muchy Desintec AnoEx i Desintec NeoEx przynosi bardzo dobre efekty.

 

 

 

Dawkowanie: 250g produktu na 10m2 obornika.

Polewanie: 250g rozpuścić w 7,5 l ciepłej wody. Wystarcza na 10m2 powierzchni.
Rozpylanie: 250g rozpuścić  w 2,5 l ciepłej wody. Wystarcza na 10m2 powierzchni.

Powtórzyć zabieg na oborniku po 15 dniach. Ostatecznie powtórzyć zabieg po raz trzeci, ponownie po 15 dniach. Rozsypany produkt zebrać i umieścić w odpowiednim pojemniku.

 

Substancje czynne: N-cyklopropylo-1,3,5-triazyno-2,4,6-triamina, cyromazyna 2g/100g

Produkt do użytku profesjonalnego!

Opakowanie: 1 kg, 5 kg

 

 

 

Vilomix Pigi Meal Gentle