Tama® Covernet

Siatka rolnicza do owijania bel


Siatka jest niezbędną częścią procesu produkowania wysokiej jakości paszy dla zwierząt lub najwyższej jakości podściółki dla bydła. Tama Covernet produkowana jest według najwyższych standardów jakościowych, w celu zaoferowania klientowi maksymalnej wydajności oraz niezawodności, w każdych warunkach oraz do każdego zbioru.


Tama Covernet wyposażona jest w bardzo dobrze widoczny czerwony pasek ostrzegawczy, informujący o końcu rolki. Pojawiający się czerwony pasek jest doskonałym sygnałem dla operatora, że wkrótce będzie musiał zmienić rolkę na nową, żeby kontynuować swoją pracę.

 

Jedn. Covernet Covernet
Preferred
Covernet Original Covernet Special
długość m 2000  / 3000 / 3600 2000 2000 2000 / 3000
szerokość cm 123 123 123 123
ciężar kg 19,5 +/-1 /  27 +/-1 20 +/-1 23 +/-1 23 +/-1
wytrzymałość kg min. 250kg

 

Dzięki siatce Tama Covernet zyskujesz:

  • krótszy czas zbiorów
  • mniejsze zużycie maszyn – mniejsze nakłady finansowe
  • bardzo dobrą ochronę plonów dzięki pełnemu pokryciu beli

 

Aby zagwarantować najlepszej jakości kiszonkę, ważne jest, żeby powietrze nie znajdowało się w beli podczas owijania. Siatka powinna pokryć całą szerokość beli bez zostawiania nieowiniętych powierzchni, w których gromadzi się powietrze.

Podobnie jeśli siatka nie może dokładnie pokryć całej powierzchni beli słomy bądź siana, część zbiorów pozostaje narażona na niesprzyjające warunki pogodowe. Jest to również niekorzystne podczas przewożenia bel, gdyż niedokładne pokrycie beli siatką skutkuje stratą zbiorów podczas transportowania.

 

 

 

 

Blattipollo Pick Aktiv
Mieszanka mineralna dla kurcząt i kur niosek Dziobaczka dająca zajęcie Twoim kurom i kurczakom