DLACZEGO BLATTIN?

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce oferujących środki żywienia zwierząt. To co wyróżnia nas na rynku producentów mieszanek paszowych dla zwierząt hodowlanych i czyni nasz biznes wyjątkowym, to przede wszystkim:

Tradycja i doświadczenie
Na rynku polskim funkcjonujemy od 1996 r., ale nasze doświadczanie w branży sięga znacznie dalej, bo 1905 r. W tym czasie poznaliśmy wymagania i potrzeby naszych Klientów i wiemy jak je zaspokajać.

Najwyższa Jakość
Odpowiednio dobrane składniki, sprawdzone metody i komponenty oraz wysoko wykwalifikowany zespół to gwarancja najwyższej jakości oferowanych towarów i usług.

Serwis Żywieniowy i techniczny
Od momentu powstania firmy świadczymy usługi w zakresie doradztwa żywieniowego. Indywidualny doradca to kompetentna osoba, której zadaniem jest poprowadzić naszego klienta do sukcesu. Nasi doradcy dostępni są na terenie całego kraju!

Szkolenia
Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i kompetencjami poprzez organizację cyklicznych szkoleń dla hodowców i dystrybutorów.

Konkurencyjność
Kieruje nami zasada konkurencyjności. Obniżamy własne koszty, następnie niskie koszty przenosimy na klientów w postaci możliwie najniższych cen. Cały zysk przeznaczamy na nowe inwestycje i rozwój firmy, a zatem jej pracowników oraz klientów.

Najlepsze Ceny
Stosujemy sprawdzone rozwiązania dlatego też oferujemy korzystniejsze ceny. System naszych promocji i upustów daje gwarancję uzyskania najlepszych cen!

Transport i dystrybucja
Nasze produkty dostarczane są do klientów z siedziby firmy i jej oddziałów lub za pośrednictwem rozbudowanej sieci dealerów. Własny transport, magazyny firmowe oraz punkty dealerskie zlokalizowane na terytorium całego kraju pozwalają na terminowe dostawy i szybką reakcję na potrzeby hodowców.

Kompleksowe rozwiązania
Rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta i proponujemy mu kompleksowe rozwiązania. Oferujemy doskonałe produkty, świadczymy usługi w zakresie doradztwa żywieniowego i technicznego oraz usługi laboratoryjne w technologii NIRS. Tworzymy programy żywieniowe i nadzorujemy ich wdrażanie.

Ludzie
W Blattin Polska najważniejszym zasobem są ludzie. Ich wiedza, kompetencje i doświadczenie dzień po dniu prowadzą firmę do sukcesu. Wspólna praca naszego zespołu pozwala na dobrą komunikację z klientem, rozpoznanie i zrozumienie jego potrzeb oraz praktyczne zastosowanie posiadanej wiedzy i zgromadzonego doświadczenia do realizacji celów klienta.

 

Folia barieriowa Polydress O2 Barrier 2in1 RKW